Reference

Stanislava, 63 let

máma, která přežila svoji dceru 

"Míšu mi přivedl osud do života v době, která je pro mě tou nejtěžší. Přežila jsem svoji dceru Markétku, která v březnu tohoto roku podlehla těžké nemoci. Potkala jsem výbornou terapeutku, patří mezi pár lidiček, kteří mi pomáhají přežít a jít životem dál. Je výborná posluchačka, dokáže vyhodnotit situaci, podá pomocnou ruku a při poslední konzultaci jsme zkusily i výbornou relaxační metodu. Děkuji. A těším se na další setkání."

Barbora

máma klienta

"Díky Vám jsme se posunuli o velký kus vpřed a nyní je můj syn dá se říct klidný, šikovný kluk. V současné době, po všem, co jsme si prošli, ať už to byly nezvladatelné nálady, sebepoškozování, výkyvy nálad a nedůvěra ke mně i k mému partnerovi, se vše obrátilo o sto procent k lepšímu. Syn nadále dochází k paní psycholožce a k paní psychiatričce, ale troufám si říct, že jsme u konce této čtyřleté cesty a vlastně i díky Vám se z něj stal spolehlivý, veselý a moc citlivý kluk, který nám dělá radost... Stala jste se součástí našich životů a nastartovala jste náš život správným směrem... Nikdy nepřestaneme děkovat za Vaši péči a vstřícný přístup. Rádi Vás doporučíme dalším, kdo mají podobné trable. Věřím tomu, že pomůžete mnoha dalším dětem." 

Tomáš, 19 let

klient

"Moje hodiny s paní psycholožkou Michaelou Kořínkovou jsem si opravdu užil, dozvěděl jsem se plno podstatných informací, které mi zpříjemňují, ale hlavně ulehčují obyčejné denní věci. Chovala se ke mně chápavě, laskavě a cítil jsem se s ní, jako s osobou, která mi rozumí."

Lenka, 44 let

klientka

"Velmi milá, empatická, naslouchající a lásky plná paní psycholožka . Na každé sezení se velmi těším."

Vytvořte si webové stránky zdarma!